Kunisada - Mladý samuraj

Dřevořez, 34x22 cm, Nesignovány. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen, rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

113836. Mladý samuraj
Dražba ukončena:31.03.2024 21:16:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč