Kunisada - Maison du Tolerance

Nejdelší strana: 60 cm

Dřevořez, 34x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

110144. Maison du Tolerance
Dražba ukončena:21.01.2024 21:05:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč