Kunisada - Lučištník

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Papír podlepený na kartonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

88629. Lučištník
Dražba ukončena:22.01.2023 20:52:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč