Kunisada - Lovers

Detail položky

Detail položky

Dřevořez, 31,5x21 cm. Signováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 43 cm

 

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

vydraženo
121095. Lovers
Dražba ukončena:11.08.2024 20:22:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 11.08.2024 20:19:11 12116
800 Kč 05.08.2024 12:24:03 13236
700 Kč 04.08.2024 12:15:25 734
600 Kč 03.08.2024 10:45:02 9870
500 Kč 03.08.2024 1:56:13 15031