Kunisada - Lazy Afternoon

Dřevořez, 35x23 cm. Značeno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

59388. Lazy Afternoon
Dražba ukončena:12.05.2021 20:44:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč