Kunisada - Hra na šimsen

Dřevořezy, 2x 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

45942. Hra na šimsen
Dražba ukončena:10.06.2020 20:24:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč