Kunisada - Gejša a slavíci

Dřevořez, 36x25 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

50247. Gejša a slavíci
Dražba ukončena:14.10.2020 20:18:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč