Kunisada - Gejša

Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

86993. Gejša
Dražba ukončena:07.12.2022 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč