Kunisada - Gejša - Odpočinek

Dřevořez, 32x25 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

76565. Gejša - Odpočinek
Dražba ukončena:11.05.2022 22:22:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč