Kunisada - Dýmka

Nejdelší strana: 53 cm

Dřevořez, 34x23 cm. Signováno. Rámováno, zaskleno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

128053. Dýmka
Dražba ukončena:03.11.2024 20:12:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč