Kunisada - Dívka s pěněženkou

Dřevořez, 33x24 cm, Nesignovány. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen, rám mírně poškozen.

Pozn.: Japonsko, kolem roku 1845.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

113789. Dívka s pěněženkou
Dražba ukončena:31.03.2024 21:01:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč