Kunisada - Čekaná v plné parádě

Nejdelší strana: 53 cm

Dřevořez, 35x20 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

116184. Čekaná v plné parádě
Dražba ukončena:19.05.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč