Kunisada - Asijský motiv

Dřevořez, 36x23 cm. Značeno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

59446. Asijský motiv
Dražba ukončena:12.05.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč