Kunisada - Amagasa - deštník

Dřevořez, 33x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

108745. Amagasa - deštník
Dražba ukončena:07.01.2024 21:11:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč