Kunisada - Gejša se zrcadlem

Barevný dřevořez, 36x24 cm, značeno v desce, vzadu přípis Kunisada, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

3082. Gejša se zrcadlem
Dražba ukončena:26.11.2015 18:52:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč