Kunijoshi Utagawa - Plaťte, pane

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1798 – 1861
Japonský malíř a dřevorytec

123153. Plaťte, pane
Dražba ukončena:08.09.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč