Nejdelší strana: 57 cm
Dřevořez, 36x23 cm. Signováno. Rámováno, zaskleno.
Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1798 – 1861 Japonský malíř a dřevorytec