Kunichika - Tři favoritky

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
105953. Tři favoritky
Dražba ukončena:26.11.2023 20:05:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč