Kuniaki - Samuraj

Dřevoryt. 24x16 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen.

o autorovi: 1835 – 1888
Japonský grafik.

39477. Samuraj
Dražba ukončena:16.01.2020 20:33:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč