Kuniaki - Osacká škola

Dřevořez, 25x17 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1835 – 1888
Japonský grafik.

94434. Osacká škola
Dražba ukončena:07.05.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč