Kuniaki - Námluvy

Dřevořez, 24x17 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1888
Japonský grafik.

95916. Námluvy
Dražba ukončena:28.05.2023 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč