Kuniaki - Hlídač

Dřevořez, 22x17 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen, papír poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1835 – 1888
Japonský grafik.

121128. Hlídač
Dražba ukončena:11.08.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (11.08.2024 20:34:25) 15786
500 Kč 02.08.2024 20:30:45 1509