Olej na kartonu, 22x26 cm, rám, signováno vpravo dole.
Pozn.: Rám velmi mírně poškozen. Vzadu autorský název. Obraz pochází z Mistrovy umělecké pozůstalosti.
1900 Humpolec, 1971
Studoval v malířské škole F. Engelmullera. Malíř krajinář. Vystavoval na pražských ASalonech a se SVU Myslbek.