Kümmel

63217. Mokřady

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Kümmel. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 21:00:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč