Kučera

308239. Podzim u řeky

popis: Olej na překližce, 34x39 cm. Signováno vpravo dole Kučera. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 16:32:32 7230