Kučera - Konvolut 2 olejomaleb

Oleje na kartonu, 50x35 cm a 35x50 cm. Signovány O. Kučera. Rámovány.

102229. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:24.09.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč