Kučera - Konvolut 2 obrazů - Moře a Pláž

Oleje na sololitu, 40x80 cm a 54x122 cm. Signovány Kučera. Rámovány.

307262. Konvolut 2 obrazů - Moře a Pláž
Dražba ukončena:08.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč