Kučera - Hlava

Olej na plátně, 63x43 cm. Signováno vpravo dole Kučera 93. Rám.

92921. Hlava
Dražba ukončena:02.04.2023 20:10:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč