Kubík

303863. Zimní den

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Kubík. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 03.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.03.2020 19:54:23 2663