Kubík - Dívka s kloboukem

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Kubík. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

92213. Dívka s kloboukem
Dražba ukončena:19.03.2023 21:48:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč