K.S. Halámek - Topoly na Císařském ostrově

Olej na kartonu, 65x49 cm. Signováno vpravo dole K.S. Halámek 1949. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

K.S. Halámek
23952. Topoly na Císařském ostrově
Dražba ukončena:01.11.2018 21:27:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč