Krs, Brodský, Doležal - Soubor 3 prací

1. Litografie 2/200, 26x40 cm. Signováno vlevo dole Krs. Rám,pasparta,sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

2. Kombinovaná technika, 21x33 cm. Signováno vlevo dole K.L. Brodský 1940. Rám, pasparta, sklo.

3. Akvarel, 41x29 cm. Signováno vpravo dole Doležal. Rám,sklo.

Krs, Brodský, Doležal
303161. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:11.01.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.01.2020 20:08:57 2221