.. - Křížek, přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,50 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123257. Křížek, přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,50 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč