Kristian Schweinfurter - Einhat

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Kristian Schweinfurter. Zezadu razítko. Nerámováno.

o autorovi: 1952
Rakouský umělec

122477. Einhat
Dražba ukončena:01.09.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.08.2024 20:11:04 1610