Kristian Kodet - Zrcadlení

Domalovaný tisk, 40x42 cm. Signováno vpravo dole Kristian Kodet 2022. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz byl zakoupen přímo v ateliéru autora.

Nejdelší strana: 53 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

99332. Zrcadlení
Dražba ukončena:27.07.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč