Kristian Kodet - Ženský akt

Lept 81/100, 15x14 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Kristian Kodet. Datováno vpravo dole tužkou 2013. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

87078. Ženský akt
Dražba ukončena:07.12.2022 22:48:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč