Kristian Kodet - Žena

Lept, 15x10 cm. 24/25. Signováno dole uprostřed Kodet 06. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

26348. Žena
Dražba ukončena:16.01.2019 19:09:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč