Kristian Kodet - Spojené hlavy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x29 cm. Signováno vpravo dole K. Kodet. Rám,pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen, pasparta mírně poškozená.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

45242. Spojené hlavy
Dražba ukončena:27.05.2020 22:16:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč