Kristian Kodet - Souboj

Olej na plátně fixovaném na lepence, 40x30 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2016, rám.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

11612. Souboj
Dražba ukončena:28.06.2017 18:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč