Kristian Kodet - Oči

Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

10225. Oči
Dražba ukončena:27.04.2017 21:06:43
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč