Kristian Kodet - Oči

Nejdelší strana: 39 cm

Olej na kartonu, 16x24 cm. Signováno dole uprostřed Kristián Kodet 95. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

94924. Oči
Dražba ukončena:01.06.2023 22:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč