Kristian Kodet - Milenci

Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vlevo dole Kristian Kodet 2002. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

30995. Milenci
Dražba ukončena:24.04.2019 20:45:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč