Kristian Kodet - Milenci

Lept 21/100, 20x14 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Kristian Kodet. Datováno vpravo dole tužkou 08. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

88097. Milenci
Dražba ukončena:18.12.2022 20:03:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč