Kristian Kodet - Intimní rozhovor

Lept, 15x9 cm. Signováno tužkou Kristian Kodet 08. P. F. 2003 a podpis Kristian Kodet. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

69511. Intimní rozhovor
Dražba ukončena:08.12.2021 21:52:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč