Kristian Kodet - Dvojice

Litografie, 28x10 cm. Číslováno 29/60. Signováno vpravo dole tužkou Kodet. P. F. 2011. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

68090. Dvojice
Dražba ukončena:10.11.2021 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč