Kristian Kodet - Don Quijote

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x20 cm. Signováno vlevo dole Kristian Kodet 2004. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

63524. Don Quijote
Dražba ukončena:25.08.2021 21:46:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč