Kristian Kodet - Bez názvu

Olej na překližce, 51x41 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 99, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

13631. Bez názvu
Dražba ukončena:25.10.2017 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč