Kristian Kodet - Anděl

Lept, 14x10 cm. Signováno dole uprostřed Kristian Kodet 2015. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

31734. Anděl
Dražba ukončena:15.05.2019 21:37:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč