Kristian Kodet - Anděl

Olej na překližce, 65x55 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 07, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

13810. Anděl
Dražba ukončena:26.10.2017 20:09:17
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč