Kristian Kodet - Zamyšlení

Olej na kartonu, 35x26 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2014, rám, pasparta, zaskleno.

1948, Praha

Pozn.: Přiložen certifikát, zakoupeno přímo od autora.

2054. Zamyšlení
Dražba ukončena:26.03.2015 20:42:02
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč